У Харкові побили відомого активіста

У Харкові побили відомого активіста

Опубликовано в В мире
30.12.2017 00:00


На відомого харківського активіста, 23-річного Дмитра Олійника скоєно напад. Четверо невідомих атакували його в пер. Отакара Яроша в Харкові і зламали йому ніс.


Про це він сам повідомив на своїй сторінці у Facebook.«Шоу і цирку не буде. Давно вже відомі ризики за участь в громадському русі. Звісно, буде заява в поліцію, звісно, так це не залишиться, але факт того, що завтра може бути побитий або вбитий кожен, хто йде в розріз із владою, залишається. Нападати ззаду — це робота "крис". "Он получает за дело" — це, звісно, багато чого пояснює, бо справи в мене всі пов’язані з чортовим громадським рухом. Дякую, що не застосували того ножа, яким погрожували моєму знайомому. Далі буде ...», — написав Олійник.


За інформацією Головного управління Нацполіціі в Харківській області, за даним фактом проводиться перевірка.


Інформація про подію надійшла до Шевченківського відділ поліції 18 грудня близько 23:50 від поліцейського, який чергував в медичній установі.


Повідомлення зареєстровано в журналі єдиного обліку правопорушень. Встановлюються всі обставини події. Перевірка триває.Нагадаємо, на Дмитра Олійника вже нападали в лютому 2016 року, а потім — в березні.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/u-kharkov-pobili-v-domogo-aktiv-sta”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: