Віктор Шишкін: Всіх усунути від влади. Іншого виходу немає

Опубликовано в Спорт
15.01.2018 00:00
Віктор Шишкін: Всіх усунути від влади. Іншого виходу немає
Віктор Шишкін: Всіх усунути від влади. Іншого виходу немає

Заслужений юрист України, екс-суддя Конституційного суду, перший Генпрокурор незалежної України впевнений, що всі дії Порошенка в Україні — це робота на Росію.

Про це він розповів у інтерв`ю газеті «Аргумент», — повідомляють «Українські реалії» з посиланням на newspravda.com

Розмова Галини Плачинди з Віктором Шишкіним виявилася досить довгою, то ж логічно буде запозичити головні тези.

«Янукович хотів жити, як монарх, але для цього він намагався створити під себе конституційну базу. Тобто, він хотів жити за Конституцією, але за тією Конституцією, яка би його влаштовувала. Він хотів президентську республіку. І от, таким чином, за Януковича змінили парламентську республіку, — якою була Україна на підставі змін до Конституції 2004 року — на президентську. І він отримав ті самі повноваження, які мав Кучма. І цього, в принципі, було достатньо для того, аби його вважали президентським монархом.

З 2014 року Україна — парламентська республіка. Однак Порошенко, як і Янукович, намагається «натягнути» на себе повноваження «монарха», керівника президентської республіки. Він намагається підрихтувати Конституцію, але в неконституційний спосіб. Адже він законами надає сам собі набагато більше повноважень, ніж це передбачає Конституція.

Тобто, Янукович намагався діяти на підставі Конституції, хоч і «скроєної» під нього. А Порошенко, навпаки, робить усе в піку Конституції. В піку Конституції він не оголошує воєнний стан, в піку Конституції він де-факто усунув себе з посади Головнокомандуючого.

У нас же АТО керує не Головнокомандуючий, а якийсь там заступник голови СБУ. Всього-на-всього. Цим Порошенко, фактично, роззброїв народ України. Він роззброїв українську правову, адміністративну, військову систему.

А паралельно — він законами надає собі додаткових повноважень, які йому ніхто не має права надавати…» — каже Віктор Шишкін.

«При владі — морально деградовані особи.

Вони своїми вчинками демонструють кожному громадянину України, що закон можна викинуть в смітничок, будь-який.

І ви бачите, що відбувається і на вулицях, і в так званій реформованій поліції, і в так званому міністерстві оборони під час війни. Крадіжки, корупція, насильство, торгівля на крові…

Всіх усунути від влади. Іншого виходу немає. Тому що достукатись до них, до цих «розумних голів», уже неможливо. А що, — ми з вами перший раз про це говоримо? А скільки було прес-конференцій, які ми проводили. Першу прес-конференцію по Мінському договорняку ми провели ще в 2015 році. По Мінському договорняку я виступав у Шустера, ще коли його не закрили, я всього двічі у Шустера був. І показував сутність цього так званого договору. Ну то й що? І хто прислухався до мене? Які висновки зробили ті, хто сидить на Банковій і на Грушевського? Ніяких. Ну, якщо до них не доходить — значить, треба усувати їх всіх від влади в будь-який спосіб.

Я вже неодноразово казав і писав, що я думаю… Порошенко і вся його команда є агентами Кремля. Тому вони не хочуть Росію оголошувати агресором. Вони колаборанти. Вони колаборують з окупантами, так, як це робив маршал Петен. До речі, з ним ніхто переговори не вів. Ні Де Голль, ні Черчилль, ні Рузвельт.

Я про це говорю як мінімум два роки, якщо не більше. Ну, якщо не доходить до основної маси людей у країні… Є, звичайно, якась кількість пасіонаріїв, які думають так само, як і я. Але ж у мас-медіа про це не говорять.

Нам потрібна хірургічна операція, тому що в організмі під назвою «Україна» почалась гангрена.» — підкреслив громадський діяч.

Про гангрену написала у Фейсбуці і Ліза Богуцька. Дослівно:

«Лучше бы Порошенко добровольно ушел в отставку. Понимаю, что болезненное решение, но и ногу режут, если гангрена. Это же во благо остальному организму!

Похоже, что у Петра гангрена не с ноги началась. А сразу с головы. Поэтому ее резать с одной стороны не камильфо, с другой — закон «не навреди» тут уже не работает…

В ноябре мне передали новости, что ФБР взяло Гонтареву в разработку и она сдает Потроха с потрохами. Схемы, банки, партнёров…

Ну вот…

Партнёр Потроха по Роттердаму «восемь плюсов» уже нервничает. Шутка ли, так внезапно…»

Геннадій Боценюк


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/215156-viktor_shishkin_vsih_usunuti_vid_vladi._inshogo_vihodu_nemaje”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: