Фактична боєздатність російської армії на порядок нижче заявленої — Бутусов

Фактична боєздатність російської армії на порядок нижче заявленої — Бутусов

Опубликовано в Политика
23.06.2018 11:13

Просування ЗСУ на окремих напрямках пояснюється наявністю більшої кількості вмотивованих бійців, і тим, що у російських окупаційних корпусів щільність оборони та укомплектованість ще нижче. На батальйон у них припадає від 20 і більше кілометрів фронту. Війна давно набула вогнищевого характеру, давно втратила масовість. Цікаво, що у російських військ ті ж проблеми з укомплектованістю, але приписки і фальсифікації списків особового складу здійснюються у ще більшому масштабі за відсутності будь-якої публічності та громадського контролю. Фактична боєздатність противника на порядок нижче заявленої.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Юрій Бутусов. За його словами, російська армія також заражена усіма радянськими хворобами і радянської психологією. Про фактичну її боєздатність можна судити по тих контактних боям, які документально зафіксовані у війні в Донбасі. У ситуаціях ближнього бою кадрові російські військовослужбовці 2-ї бригади спецназу, 98-ї повітряно-десантної дивізії, 31-ї десантно-штурмової бригади легко здавалися в полон, і завзятості в бою не виявляли.

"Незважаючи на мільярдні російські інвестиції в створення 1-го і 2-го армійських корпусів, некомплект бойових підрозділів противника досягає 70-80%, що маскується приписками, а також повною укомплектованістю тилових і адміністративних структур, — зазначає автор. — Наступальні і маневрені бойові дії на фронті ведуть малі групи піхоти, чисельністю приблизно в одне відділення до 15 бійців. Опорні пункти на більшій частині фронту перетворилися на спостережні пости".

Детальніше про комплектацію української армії читайте в статті Юрія Бутусова "Чому воїни звільняються?" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/faktichna-boyezdatnist-rosiyskoyi-armiyi-na-poryadok-nizhche-zayavlenoyi-butusov-281364_.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: