У Росії Telegram став ще більш популярним після блокування - SimilarWeb

Опубликовано в Политика
19.04.2018 20:11

Експерти SimilarWeb проаналізували, як змінилося використання Telegram в Росії за останні тижні. З даних виходить, що кількість звернень до сайту і завантажень додатки збільшилася, як і використання VPN і Проксі, повідомляє РБК з посиланням на дані аналітичної компанії SimilarWeb.

16 квітня — у перший день блокування месенджера — у сайту telegram.org був один мільйон двісті тисяч відвідувачів з Росії, що на 27 відсотків вище, ніж у понеділок 9 квітня. При цьому кількість здійснених за день скачувань додатки Telegram для платформи Android виросла за тиждень більш ніж в два рази — до 102 тисяч завантажень.

Незважаючи на блокування в Росії месенджера Telegram, їм, як з’ясувалося, продовжують користуватися в Державній думі, Раді Федерації, Кремлі і уряді. Депутати пояснюють це необхідністю "перевірити, як виконується закон".

Як і раніше веде свій Telegram канал лідер ЛДПР Володимир Жириновський. Половина з 12 членів комітету Держдуми з інформаційної політики використовували месенджер на цьому тижні. Останнє повідомлення в офіційному Telegram-каналі Міністерства закордонних справ було опубліковане ввечері 18 квітня. З’являлися на цьому тижні в месенджері і високопоставлені співробітники Слідчого комітету та Генеральної прокуратури. 18 квітня заходили в месенджер 14 чиновників адміністрації президента.

У п’ятницю, 13 квітня суд у Москві прийняв рішення негайно обмежити доступ до Telegram в Росії на вимогу Роскомнадзора за відмову надати ФСБ ключі шифрування від листування користувачів.

16 квітня відомство почало блокувати роботу месенджера. Роскомнагляд у боротьбі з Telegram заблокував понад 16 млн IP-адрес американських компаній Amazon і Google. Через це постраждали сотні онлайн-сервісів. При цьому сам Telegram залишається доступним завдяки сервісам VPN і зусиллям команди месенджера з обходу блокування.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-rosiyi-telegram-stav-sche-bilsh-populyarnim-pislya-blokuvannya-similarweb-275615_.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: