Саакашвілі стало відомо про наказ Порошенка про його арешт

Саакашвілі стало відомо про наказ Порошенка про його арешт

Опубликовано в Политика
30.11.2017 00:00

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявляє, що президент Петро Порошенко віддав наказ арештувати його за спробу держперевороту.

Про це він повідомив на прес-конференції в середу, пише Українська правда.

«Сьогодні мені стало відомо, що президент Порошенко остаточно перетнув червону лінію і дав розпорядження мене заарештувати за спробу державного перевороту в Україні і за якусь вигадану справу з Одеси», — розповів Саакашвілі.

За його словами, відповідне доручення він дав Генпрокуратурі та СБУ, і тепер вони протягом 2-3 днів повинні його виконати.

Екс-президент Грузії вважає, що таким чином Порошенко хоче придушити мирний протест в Україні, адже на 3 грудня партія Саакашвілі «Рух нових сил» запланувала акцію біля Верховної Ради в Києві.

«Вони підняли неіснуючі справи часів моєї роботи в обласній адміністрації Одеси. Їх різко інтенсифікували, і вони хочуть ці справи підвести під якусь складову», — каже він.

За словами Саакашвілі, йому «на 100%» відомо, що Служба безпеки України 2 дні тому запросила зразки його голосу, щоб фальсифікувати аудіозаписи з його розмовами.

«І вони збираються в день мого арешту це опублікувати», — зазначає екс-глава Одеської ОДА.
«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/saakashv-l-stalo-v-domo-pro-nakaz-poroshenka-pro-iogo-aresht”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: