Перша хвиля ударів по Сирії завершена – генштаб США

Перша хвиля ударів по Сирії завершена – генштаб США

Опубликовано в Политика
14.04.2018 02:24

Начальник генерального штабу США Джозеф Данфорд заявив про завершення першої хвилі ударів по Сирії. Він підтвердив, що цілями ударів були об’єкти, пов’язані з сирійської програмою хімічної зброї, для чого використовували пілотовані літаки, повідомляє DW.

У генштабі також зазначили, що Сполучені Штати не попереджали Росію про початок атаки, проте військові прагнули "мінімізувати" можливі втрати серед росіян. Однак, яким чином – не повідомляється.

У той же час у Пентагоні додають, що це була одноразова акція, однак не відкидають можливість того, що може бути продовження.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс підкреслив, що в результаті сьогоднішньої атаки сирійська хімічна інфраструктура постраждала набагато серйозніше, ніж у 2017 році. Він також додав, що про втрати американської армії наразі жодних повідомлень не було.

У Сирійській наглядовій раді з прав людини, що розташована у Великобританії, уточнюють, що цілями ударів стали сирійські військові бази, центри хімічних досліджень в Дамаску, а також бази республіканської гвардії.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/persha-hvilya-udariv-po-siriyi-zavershena-genshtab-ssha-275151_.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: