У НАТО відповіли на нові погрози Росії

У НАТО відповіли на нові погрози Росії

Опубликовано в Первая полоса
26.04.2018 20:36

Генсек НАТО Єнс Столтенберг напередодні зустрічі глав МЗС країн НАТО у Брюсселі заявив, що лише члени Альянсу мають право вирішувати питання вступу Македонії до НАТО.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Європейська правда”, Столтенберг наголосив, що кожна країна вирішує, який шлях обрати у сфері безпеки. Оскільки це головний принцип Альянсу, то Скоп’є самостійно приймає рішення, чи приєднуватися. Країни-члени Альянсу погоджують це, однак ніхто не має права накладати вето на такі дії. Генсек повідомив, що Росія протестує проти вступу Македонії до НАТО, тому що не бажає втратити сфери впливу, користуючись принципом, що більші країни контролюють менші.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, влада Македонії планує підібрати варіанти для тимчасової назви своєї країни, оскільки збирається вступати в НАТО. Однак щоб стати членом Північноатлантичного Альянсу, Македонії необхідно домовитися з Грецією, яка категорично проти, тому що одна з її областей також називається Македонією.

Нагадаймо, що генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд зробив заяву, що залишить свою посаду, якщо не здійснить дієвих заходів щодо РФ. Відомо, що Росія відмовилася сплачувати внески до бюджету Ради Європи.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/26/u-nato-vidpovily-na-novi-pogrozy-rosiyi/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: