Еротичний гороскоп на 24 квітня: кому цю ніч буде неможливо забути

Еротичний гороскоп на 24 квітня: кому цю ніч буде неможливо забути

Опубликовано в Первая полоса
24.04.2018 00:42
Усмішка Тельців буде найспокусливішою
Пропонуємо дізнатися, що говорять зірки у вівторок, 24 квітня. Отже, читайте еротичний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на сьогодні в нашій статті.

Гороскоп на 24 квітня — ОВЕН

У цей день почуття гумору вашого партнера буде кульгати в значній мірі, тому зірки рекомендують вам не жартувати під час любовних ігор і особливо до них, інакше до сексу безпосередньо справа вже не дійде, як би вам того не хотілося. Краще відкласти жарт до кращих часів.

Гороскоп на 24 квітня — ТЕЛЕЦЬ

У цей день ваша усмішка буде найспокусливішою частиною вашого іміджу. Чим ширше ви посміхнетеся, тим більше представника протилежної статі будуть готові продати душу дияволу за ніч з вами або хоча б за годину в ваших обіймах. Вам залишиться тільки вибирати.

Гороскоп на 24 квітня — БЛИЗНЮКИ

Сьогодні вам варто придивитися пильніше до вашого партнера. Можливо, ви розглянете в ньому щось таке, що змусить вас захотіти його ще більше — або ж втекти від нього без оглядки на всі чотири сторони. Таємне все одно рано чи пізно стало б явним, але краще рано, ніж пізно.

Гороскоп на 24 квітня — РАК

В цей день вам доведеться навчати вашого партнера азам любовного мистецтва. Або він дійсно значно менш досвідчений, ніж ви, або спішно все забув від виду вашої неземної краси. Головне для вас — хвалити його за все, що у нього виходить або майже виходить і заохочувати на нові сексуальні подвиги. Бажано з вами.

Гороскоп на 24 квітня — ЛЕВ

Під ласкою плюшевого пледа сьогодні за краще провести день Левам, особливо, якщо їм дозволять це зробити обставини. Якщо ж борг вижене їх на вулицю, вони, швидше за все, почнуть люто викачувати з навколишніх радісні емоції, провокуючи їх на компліменти і залицяння...

Гороскоп на 24 квітня — ДІВА

Ваші призовні погляди і жести, на жаль, можуть залишитися сьогодні без уваги. Не приписуйте це до моментальної втрати «спортивної форми», швидше за все, ця тимчасова невдача має інше пояснення. Наприклад, подібна наївність може бути викликана різким погіршенням зору я вашої «жертви».

Гороскоп на 24 квітня — ТЕРЕЗИ

Сьогодні у вас буде надзвичайно романтичний настрій, захочеться робити дурниці: цілуватися під дощем, лоскотати один одного в ліжку, або малювати на коханому. А також дарувати квіти, подарунки і отримувати повну взаємність. Ось і добре, ось цим і займіться.

Гороскоп на 24 квітня — СКОРПІОН

У цей день зірки рекомендують вам з вашим партнером налаштувати на тисячу років вперед фантастичних і нездійсненних еротичних планів, а потім почати повільно, поступово і обережно втілювати їх в життя. Самі здивуєтеся, як у вас все почне виходити! І досить швидко!

Гороскоп на 24 квітня — СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні вам напевно захочеться зняти напругу після важкого дня — а значить, під час любовної близькості варто як слід покричати і постогнати! Так що заздалегідь попередьте сусідів, що у вас сьогодні намічається розспівування хору — і кричите скільки душі завгодно: «До! Ля! Таак! »

Гороскоп на 24 квітня — КОЗЕРІГ

Сьогодні пристрасні любовні ігри можуть початися на хвилі величезної радості, якої ваш партнер з вами поділиться. Особливо яскравими вони вийдуть, якщо ви цю радість відчуєте всіма фібрами своєї душі. Тим більше, що особливих труднощів вам це не складе: радість буде стосуватися і вас теж.

Гороскоп на 24 квітня — ВОДОЛІЙ

Сьогодні варто згадати, що секс заснований на довірі: постарайтеся зрозуміти і вгадати всі приховані фантазії свого партнера, і він відповісти вам взаємністю. Не виключено, що ви здивуєтеся, побачивши, наскільки ви вже навчилися розуміти і приймати найменші бажання один одного.

Гороскоп на 24 квітня — РИБИ

Якщо описувати ваш сьогоднішній день — вийде книга. Любовний роман або мелодраму про невдале кохання — вирішувати вам. А раптом все обернеться настільки вдало, що у вас вийде повноцінне доповнення до Камасутри? Або щось таке, в порівнянні з чим ця давня книга просто відпочиває? Вибір знову-таки залежить від вас.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, які знаки Зодіаку легко спокушають чоловіків.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/erotychnyj-goroskop-na-24-kvitnya-komu-cyu-nich-bude-nemozhlyvo-zabuty”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: