Ракетні комплекси РФ в Криму знову тренуються знищувати кораблі

Ракетні комплекси РФ в Криму знову тренуються знищувати кораблі

Опубликовано в Первая полоса
23.04.2018 21:06
Ракетні комплекси РФ в Криму знову тренуються знищувати кораблі
У Криму розпочалися військові навчання, на яких російська армія відпрацьовує виявлення кораблів умовного супротивника.

Про це повідомляє проект Радіо Свобода Крим.Реалії з посиланням на прес-службу Чорноморського флоту Росії.

Згідно з повідомленням, у навчаннях буде задіяно берегові ракетні комплекси. У відомстві нагадали, що в Криму розміщені російські розрахунки ракетних комплексів "Бастіон" та "Бал". Командно-штабне навчання ракетної бригади Чорноморського флоту Росії відбувається на полігоні бойової підготовки у Криму.

"На наступному етапі навчання розрахунки відпрацюють розгортання ракетних комплексів на місцевості і зміну вогневих позицій. Завершальним етапом залікового тактичного навчання стане виконання ракетниками завдань із виявлення умовних надводних цілей із подальшою передачею отриманих даних на командний пункт", – йдеться у повідомленні.

У лютому розрахунки ракетних комплексів "Бастіон" та "Бал" Чорноморського флоту Росії вже проводили у Криму навчання зі знищення морських цілей.

2018 році в районі мису Фіолент у Севастополі заступили на бойове чергування зенітні ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 "Тріумф".

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України дії російських військових в Криму називають незаконними.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/04/23/292384-raketni-kompleksy-rf-krymu-znovu-trenuyutsya-znyshchuvaty-korabli”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: