Нацистському підводному бункеру знайшли цікаве застосування

Нацистському підводному бункеру знайшли цікаве застосування

Опубликовано в Первая полоса
11.07.2020 06:41

У Марселі, у Франції, нацистському підводному бункеру знайшли нове застосування. Тепер він служить центром обробки даних для американської компанії.

Об этом сообщает Москов постскриптум


Про це пишуть у виданні orf.at.


У бункері відкрила свій новий філіал компанія Interxion. Тепер звідси компанія буде передавати дані в Африку та Азію.


"Ця база не піддається руйнуванню і може витримати десять тонн важких бомб", — сказав голова правління Interxion France Фабріс Кокіо.


Цікаво, що за його словами, робітники знайшли свастики на стінах під час ремонту. Бетонний бункер "Марта", який так і не був завершений, спочатку призначався для розміщення до 30 німецьких підводних човнів. Німецькі окупанти у Франції почали його будівництво в травні 1943 року, але закинули в серпні 1944 року після висадки союзників у Нормандії. Нацисти раніше побудували п’ять подібних підводних бункерів на французькому атлантичному узбережжі, в деяких з яких зараз розміщуються музеї.


Фото: APA / AFP / Clement Mahoudeau


Бетонний будинок в Марселі, ймовірно, тимчасово використовувалося збройними силами США в якості в’язниці після війни. Пізніше у адміністрації порту тут іноді були кімнати.


Як писав "Апостроф", вчені провели дослідження і з’ясували, що першими Америку відкрили полінезійці. За вивчення цього питання взялися вчені з Медичного центру Стенфордського університету, вони вирішили провести генетичне дослідження, яке підтвердило факт глибокого особистого спілкування корінних американців з району сучасної Колумбії і полінезійців з островів в Тихому океані.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-07-11/natsistskomu-podvodnomu-bunkeru-nashli-interesnoe-primenenie/203010”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: