У Києві 11 тисяч людей безкоштовно пробігли понад 21 км: відео

У Києві 11 тисяч людей безкоштовно пробігли понад 21 км: відео

Опубликовано в Первая полоса
22.04.2018 17:05
Захід зняли з висоти пташиного польоту

У Києві відбувся міжнародний напівмарафон. У ньому взяли участь спортсмени з 52 країн світу — загалом, близько одинадцяти тисяч осіб.

Про це повідомляє видання "Политека". "Ми приїжджаємо з різних міст, біжимо з різних причин, але всі ми — біжимо! Це наймасовіший біговий захід в Україні, що об’єднує людей, закоханих у біг", — розповіли представники організаторів заходу.

Виявилося, що в результаті забігу в Києві вдалося встановити цілих два рекорди. Вікторія Калюжна фінішувала першою у жіночих змаганнях на дистанції напівмарафон за 1:13:43, що на 12 секунд швидше рекорду Анни Носенко від 2016 року.

У чоловічому напівмарафоні за 1:02:56 другий рік поспіль першим фінішував бігун з Ефіопії Анбеса Ленч. Він побив свій власний попередній рекорд.

Київський міжнародний напівмарафон 2018 року — відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Київський міжнародний напівмарафон в цьому році обійшовся без дистанції десять кілометрів. Організатори відмовилися від даного виду змагань, щоб скоротити час, протягом якого будуть залишатися перекритими столичні вулиці.

Таким чином організаторам напівмарафону вдалося домогтися умов проведення заходу, коли вулиці, шосе і площі Києва залишалися перекриті лише з восьмої ранку і до двох годин дня.


Джерело статті: “https://znaj.ua/capital/u-kyyevi-11-tysyach-lyudej-bezkoshtovno-probigly-ponad-21-km-video”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: