Перейменування столичних вулиць: кияни “вибухнули” коментарями

Перейменування столичних вулиць: кияни “вибухнули” коментарями

Опубликовано в Первая полоса
22.04.2018 13:27

Декомунізація і пов’язані з нею масові перейменування вулиць по всій країні до цього часу викликають багато дискусій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, кореспонденти видання 44.ua вирішили поцікавитися у киян, як вони ставляться до перейменування вулиць?

А також попросили відповісти на питання – чи варто залишати вулицям імена російських класиків? Адже не так давно пропонували перейменувати площу Льва Толстого, однак відповідна петиція не набрала голосів.

Деякі опитані розповіли, що через перейменованих вулиць часто плутаються. Особливо важко літнім людям, які не вміють користуватися Гугл-картами.

Як раніше писала НАРОДНА ПРАВДА, у рамках декомунізації місто Дніпропетровськ було переіменовано на Дніпро ще 2016 року. Однак, область залишилася Дніпропетровською. Причиною цього стала складність процедури зміни Конституції України, де закріплено адміністративно-територіальний поділ держави. При цьому питання залишається на порядку денному. Нещодавно на сайті президента було зареєстровано петицію про перейменування регіону на Січеславську область.

Нагадаймо, що КМДА повідомила про нові назви вулиць, парків, скверів, мостів у столиці. Рішення переіменувати київські топоніми прийняла Київрада з питань культури, туризму та інформаційної політики.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/22/perejmenuvannya-stolychnyh-vulyts-kyyany-vybuhnuly-komentaryamy/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: