Антисанітарія та м’ясо невідомого походження: українців вразили харчовим бізнесом

Антисанітарія та м’ясо невідомого походження: українців вразили харчовим бізнесом

Опубликовано в Первая полоса
19.04.2018 20:26

Журналісти провели експеримент, щоб дізнатися про безпеку та прибутковість вуличного харчового бізнесу.

Для цього вони стали власниками точки вуличної їжі. В інтернеті такий кіоск в середньому продається за 3 тисячі доларів, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Одна з власниць кіоска із вуличною їжею розповіла, що продукти для приготування страв сюди поставляється без чека. Кухар крім санітарної книжки не має жодних документів.

Крім того, кожна “точка” має власного куратора – “смотрящого” який отримує щомісячну плату з кіоску. За це він попереджає власників, коли “точку” краще закрити щоб уникнути ускладнень.

Таким чином кожна придбана у подібних кіосках шаурма потенційно загрожує вкласти покупця на лікарняне ліжко із отруєнням.

Нагадаймо, раніше ми розповідали, що в теплу пору року стає все більше бажаючих перекусити, не відходячи від затишної лавочки в парку або на всіляких вуличних фестивалях. Найчастіше їжа купується тут же – на вулицях. Всілякі млинці і бургери, шаурма і піца, солодка вата і морозиво повсюдно присутні в торгових наметах, що розташовані в місцях відпочинку. Однак, крім задоволення і ситості, вулична їжа може завдати і купу неприємностей.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/19/antysanitariya-ta-m-yaso-nevidomogo-pohodzhennya-ukrayintsiv-vrazyly-harchovym-biznesom/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: