Батьки "Холостяка" Михайлюка розкрили подробиці його минулих стосунків

Опубликовано в Первая полоса
30.05.2020 01:14

Батьки головного героя десятого сезону шоу "Холостяк" Максима Михайлюка розкрили подробиці попередніх стосунків свого сина.

Об этом сообщает FIB

Їхні коментарі були опубліковані на сайті телеканалу "СТБ". За словами мами Михайлюка, Максим був щасливий в минулих відносинах. Він дуже кохав свою дівчину й навіть збирався зробити їй пропозицію. Тому йому було дуже важко, коли вони розлучилися.

Батьки "Холостяка" Михайлюка розкрили подробиці його минулих стосунків

"Відносини у нього були тривалі, 5 років. Вони з дівчиною жили окремо як сім’я у своєму будинку. Він купив каблучку, познайомив нас. Я взагалі думала, що це не мій син. У нього горіли очі. Він дійсно кохав цю дівчину. Розрив був дуже болючим", – розповіла мама Холостяка.

У свою чергу батько Максима заявив, що можливо саме пережите розставання підштовхнуло його до участі в шоу "Холостяк".

Батьки "Холостяка" Михайлюка розкрили подробиці його минулих стосунків

"Розставання було дуже важким для нього. Можливо, це підштовхнуло Максима до того, щоб взяти участь в проєкті й дійсно переконатися в тому, що можна знайти своє кохання. Я вважаю, що його можна знайти та потрібно знаходити, інакше немає сенсу в житті", – підсумував чоловік.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше головний герой шоу "Холостяк-10" Максим Михайлюк показав серію зворушливих фотографій, де він був зображений разом зі своєю сім’єю.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/batki-holostyaka-mihajlyuka-rozkrili-podrobitsi-jogo-minulih-vidnosin.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: