Уфологи в істериці: гігантська антена в Антарктиді з кимось пов’язує землян

Уфологи в істериці: гігантська антена в Антарктиді з кимось пов’язує землян

Опубликовано в Первая полоса
16.04.2018 02:25
Виявлений об’єкт підозріло схожий на антену
В Антарктиді вчені виявили загадковий об’єкт, який складається з декількох пагорбів. Ці піднесення, в свою чергу, перетинає поперечна лінія. Дослідники вважають, що вона не була створена природою, а має якесь штучне походження. Сам об’єкт нагадує гігантську антену і, можливо, використовується для спілкування з прибульцями.

Фото і відео викликали шквал коментарів у Мережі. Деякі писали про те, що ці структури мають позаземне походження, деякі були не згодні з уфологами.

Користувачі писали, що можливо це сильний вітер "видув" малюнок на пагорбах.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", найзагадковішим континентом на планеті Земля досі залишається Антарктида, яка під своїм льодом приховує безліч таємниць.

На території Південного полюса експедиційна програма ANSMET проводить пошуки частинок космосу, які прилетіли на Землю. Последняя експедиція виявила на малій ділянці 250 метеоритів.

Барбара Коен, яка є одним з експертів останньої експедиції ANSMET в районі Трансантарктичний гір, розповіла, як фахівці NASA розшукують метеорити і чому роблять це саме в Антарктиді.

Також портал повідомляв про те, що в мережі регулярно з’являються фотографії місцевості в Антарктиді, зроблені супутниками. Ось днями віртуальні археологи на одному знімку помітили щось дивне: сходи, провідний на гору. Стародавня споруда, якщо знахідка взагалі ній є, почала виступати з льоду.

Вчені поки відмовляються коментувати споруда, тому користувачі мережі висувають свої версії щодо об’єкта. Так, в Арктиці може танути древнє місто, навіть і сама Атлантида.

Крім того, нагадаємо, що ця весна дуже багата знахідками для вчених і дослідників. Зовсім нещодавно виявили гігантські вири в океані, походження яких досі залишається загадкою, а зараз, під растаявшими льодами Антарктиди, знайшли міст і шосе. Відразу було складно впізнати освіту, але, якщо подивитися уважніше, на гірській місцевості Південного полюса, можна помітити якусь дорогу.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/ufology-v-isteryci-gigantska-antena-v-antarktydi-z-kymos-povyazuye-zemlyan”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: