У Росії вагон поїзда "Київ-Москва" відігнали в карантинну зону через ризик зараження коронавірусом

У Росії вагон поїзда "Київ-Москва" відігнали в карантинну зону через ризик зараження коронавірусом

Опубликовано в Первая полоса
21.02.2020 13:59
последние новости в Украине останні новини в Україні


Вагон поїзда № 6, що відправився в рейс Київ-Москва в Брянську, був відчеплений від складу і відправлений в окрему зону.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці в п’ятницю, 21 лютого.

Такі заходи російська влада вжила після того, як в Брянську була евакуйована з поїзда китаянка з високою температурою.

"Санітарні заходи щодо поїзда № 6 Київ-Москва, з якого зняли громадянку Китаю з симптомами респіраторного захворювання, будуть забезпечені. За попередньою інформацією, пасажирка з симптомами респіраторного захворювання виявлена під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ). З метою виключення підозри на коронавірус вагон поїзда, в якому подорожувала китаянка, був відчеплений на станції Брянськ", — йдеться в повідомленні пресслужби.

Також повідомляється, що основний склад поїзда прибув до кінцевого пункту призначення — міста Москва.

Наразі, як повідомили в пресслужбі, Укрзалізниця в координації з Центром громадського здоров’я МОЗ України, Міністерством інфраструктури і Державною прикордонною службою звернулася за офіційною інформацією з російського боку. Подальші дії щодо процедури повернення поїзда в Україну визначаються. Санітарні заходи будуть забезпечені як щодо бригади, так і рухомого складу поїзда.

Раніше повідомлялося, що евакуйовані з Китаю громадяни успішно доставлені в санаторій Національної Гвардії в Нових Санжарах і успішно розміщені в номерах.

Також повідомлялося, що навколо медичного закладу "Нові Санжари" на час перебування там евакуйованих з Уханю українців буде стояти подвійне кільце охорони.

Нагадаємо, 20 лютого в мережі з’явилися відео та фото, на яких зображений протест жителів Нових Санжар (Полтавська область), пов’язаний з евакуацією українців з Ухань.

Також відомо, що Мешканці Нових Санжар вранці в четвер заблокували міст через Ворсклу, щоб не пропустити в санаторій транспорт з евакуйованими з Уханю українцями.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/u-rosii-vagon-poizda-kiiv-moskva-vidignali-v-karantinnu-zonu-cherez-rizik-zarazhennya”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: