Україна посіла 56-те місце в рейтингу інноваційних економік Bloomberg

Опубликовано в Первая полоса
20.01.2020 18:55
Протягом останніх двох років Україна втратила 10 позицій у рейтингу інноваційних економік світу

Україна посіла 56-ту сходинку в рейтингу Bloomberg Innovation Index, який щорічно складає агентство Bloomberg.

Минулого року Україна посідала 53-тє місце, але цього року її випередили Саудівська Аравія, Індія та Катар.

Перше місце посіла Німеччина; Південна Корея, яка очолювала рейтинг протягом останніх шістьох років, – на другій сходинці. У перший десяток також увійшли Сінгапур, Швейцарія, Швеція, Ізраїль, Фінляндія, Данія, США та Франція.

Китай посів 15-те місце, Росія – 26-те, Угорщина – 28-ме (піднялася на чотири позиції), Румунія – 32-ге (втратила три позиції), Туреччина – 35-те (опустилася на дві позиції). Естонія зберегла 36-те місце з минулого року, за нею йдуть Латвія (піднялася на п’ять позицій) і Литва (втратила одну позицію).

У 2018-му Україна посідала 46-те місце в рейтингу.

Bloomberg публікує інноваційний рейтинг упродовж вісьмох років. Під час його складання агентство враховує витрати держав на наукові дослідження і розвиток, наявність виробничих потужностей, продуктивність праці, активність патентної діяльності та кількість високотехнологічних публічних компаній. Загалом у рейтинг внесено 60 країн Європи, Північної Америки та Азії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-ukrajina-posila-56-e-mistse-v-rejtingu-innovatsijnih-ekonomik-bloomberg-1483531.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: