У Ростові-на-Дону оперативники таємно стежили за активісткою «Відкритої Росії» в спальні

Опубликовано в Первая полоса
19.01.2020 22:56

В Ростове-на-Дону оперативники тайно следили за активисткой «Открытой России» в спальне

У Ростові-на-Дону оперативники вели таємну відеозапис в спальні активістки «Відкритої Росії» Анастасії Шевченко, яка проходить по справі про діяльність організації, визнаної РФ небажаною. Як повідомила у "Фейсбуці" її дочка Влада, стеження велося за рішенням суду.

«Півроку до арешту мами в її спальні стояла відеокамера, встановлена там за рішенням суду для стеження за небезпечним злочинцем. Про це ми дізналися восени, а з відео мама почала знайомитися сьогодні. На цих фото уся палітра емоцій мами, коли вона побачила себе в матеріалах справи в нижній білизні», — написала дівчина.

Шевченко перебуває під домашнім арештом до 20 березня.

Нагадаймо, 21 січня 2019 року щодо Шевченка порушили першу в Росії кримінальну справу про діяльність організації, визнаної РФ небажаної (284.1 КК РФ). Провину активістка не визнала.

У Шевченка була 17-річна дочка Аліна, яка перебувала в інтернаті для дітей з особливостями розвитку. Її госпіталізували з обструктивним бронхітом 30 січня 2019 року, матері дозволили відвідати дочку, але 31 січня дівчинка померла. 4 лютого Шевченка відпустили з-під арешту на похорон доньки.Джерело статті: “http://povin.com.ua/269064-19-01.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: