Вінничанина, який поборов важку хворобу, призначили заступником міністра охорони здоров’я України

Опубликовано в Первая полоса
08.12.2019 08:09

У середу Кабмін вінничанина Дмитра Коваля заступником міністра охорони здоров’я України. До цього чоловік працював у команді Проектного офісу реформ при МОЗ України. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на Na Парижі.

Як повідомили у Міністерстві охорони здоров’я, головним напрямом його роботи на посаді заступника міністра буде запуск та розвиток системи трансплантації в Україні.

— Дмитро Коваль, це людина, яка вилікувала гепатит за власний кошт. Він зробив це, коли не було державних програм та добився того, щоб ці програми з’явилися. Він особисто контролює перебіг подій в Індії з українцями, які поїхали туди на трансплантацію. А також розробив мапу запуску Єдиної Державної Інформаційної Системи Трансплантації, яка дозволить знаходити донора для пацієнта, що потребує трансплантації. Дмитро доклав чимало зусиль задля того, щоб сьогодні Верховна Рада проголосувала законопроект № 2457, який запускає здійснення трансплантації в Україні за європейськими стандартами, — наголосила міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

dopys zoryany skaletskoyi

Крім того, чоловік був співавтором та учасником впровадження Державної програми боротьби з гепатитами, національних клінічних настанов та протоколів медичної допомоги при вірусних гепатитах, членом численних робочих груп при МОЗ України, членом правління європейської асоціації (ELPA), членом професійної асоціації (EASL) та Всесвітнього альянсу боротьби з гепатитами (WHA). Працював над впровадженням змін в системі охорони здоров’я України. Займався вирішенням складних питань, пов’язаних з лікуванням орфанних хворих, проблем, пов’язаних гемодіалізом, колоректальним раком та іншим. Також Дмитро Коваль запровадив низку освітніх програм та навчальних курсів для українських лікарів.

Фото: naparise.com


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/uryad/item/33254-vinnychanyna-iakyi-poborov-vazhku-khvo”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: