Суд заарештував автомобіль преміум-класу колишнього головбуха групи компаній ексміністра Клименка

Опубликовано в Первая полоса
07.12.2019 01:48
<span><span>М</span>іністр доходів і зборів часів Януковича Олександр Клименко <span>заволодів коштами бюджету на суму 3,1 млрд грн</span></span>
Міністр доходів і зборів часів Януковича Олександр Клименко заволодів коштами бюджету на суму 3,1 млрд грн


Колишній головний бухгалтер групи компаній «Юнісон» підозрюється в низці злочинів, зокрема легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом


Печерський районний суд Києва заарештував автомобіль преміум-класу колишнього головного бухгалтера групи компаній, що належить міністру доходів і зборів часів Януковича Олександру Клименку. Про це йдеться в рішенні суду від 6 листопада.


Слідством встановлено, що колишній головний бухгалтер групи компаній «Юнісон» підозрюється в низці злочинів, зокрема легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.


Як встановлено, під час своєї діяльності ексголовбух отримав у власність автомобілі BMW ALPINA B6, BMW X6, житловий будинок на 452 кв. м, а також квартиру площею 168,9 кв. м.


В рамках справи проти Клименка суд наклав арешт на автомобіль BMW ALPINA B6 преміум-класу.


Нагадаймо, Печерський районний суд Києва заочно заарештував колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка.


Як відомо, Клименко підозрюється в участі у скоєнні злочинною організацією особливо тяжкого злочину проти державної власності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі в особливо великих розмірах, та злочину невеликої тяжкості у сфері службової діяльності.


Розслідуванням встановлено, що колишній міністр доходів і зборів України у період 2012-2013 років, перебуваючи у складі очолюваної президентом-втікачем Віктором Януковичем злочинної організації, діючи з корисливих мотивів, шляхом реалізації розробленого злочинного плану та злочинної схеми заволодів коштами державного бюджету України на загальну суму 3,1 млрд грн, тобто в особливо великому розмірі, шляхом незаконного відшкодування з Державного бюджету України ПДВ на рахунки трьох фіктивних підприємств.


Нагадаймо, у липні ГПУ заявила про завершення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовноКлименка.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/sud-zaareshtuvav-avtomobil-premium-klasu-kolishnogo-golovbuha-grupi-kompaniy-eksministra-klimenka-645076.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: