Рябошапка: Я маю право притягнути до відповідальності будь-якого винного, навіть Коломойського або Ахметова

Опубликовано в Первая полоса
17.11.2019 19:46
Рябошапка: У цій країні немає недоторканних

Генпрокурор України Руслан Рябошапка в інтерв’ю газеті Kyiv Post, яке вийшло 14 листопада, заявив, що в Україні "немає недоторканних" і до кримінальної відповідальності можуть притягнути кожного, хто вчинив злочин.

"У цій країні немає недоторканних... У нас дуже гарна підтримка з боку президента і парламенту. Я маю право притягнути до відповідальності винного, навіть [бізнесменів Ігоря] Коломойського, [Ріната] Ахметова і будь-якого іншого олігарха. Будь-кого може бути притягнуто до відповідальності, якщо він скоїв злочин і є докази, що підтверджують це", – сказав він.

Рябошапка заявив, що є політична воля до розкриття резонансних злочинів, але "не варто чекати дива".

"Іноді держава не здатна притягнути до відповідальності таких осіб. Вони контролюють сектори економіки і ЗМІ. Вони можуть досить ефективно протидіяти державі. Ми нарощуємо свій потенціал, але знаємо, що рівень довіри до прокуратури дуже низький", – сказав він.

29 серпня на першому засіданні Верховної Ради IX скликання народні депутати погодили звільнення з посади генпрокурора Юрія Луценка і призначення Рябошапки. Того самого дня президент України Володимир Зеленський призначив Рябошапку генеральним прокурором України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rjaboshapka-ja-maju-pravo-pritjagnuti-do-vidpovidalnosti-vinnogo-navit-kolomojskogo-chi-ahmetova-1433433.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: