У Росії карма наздогнала найманця, що воював в Україні та Сирії: фото

Опубликовано в Первая полоса
07.11.2019 16:39

У Росії сталася біда з бойовиком, який воював на Донбасі та в Сирії в складі ПВК "Вагнера".


Про це повідомляють в групі "Іхтамнєт_м0209" в Facebook.


Піддубний Яніс Станіславович потрапив в ДТП, де частково втратив ногу. Його сім’я збирає гроші та просить небайдужих допомогти.Відомо, що Піддубний народився 10 січня 1987 року в місті Челябінськ, Росія. Був в Україні (штурм міста Дебальцеве) і в Сирії. Вбивав за гроші гордо іменуючи себе в соцмережах "Іван Русич" та "Станіслав Світлий".
"Але гроші на крові не принесли щастя. Бог почув стогін убитих Піддубним жінок і дітей. І сьогодні вже сім’я Піддубного випрошує гроші на лікування "вагнерівця", який частково втратив ногу в ДТП. Ось тільки і мама, Світлана Федорівна, і дружина Антоніна, і зведений брат Микита і його дружина Олександра боягузливо мовчать про злочини Піддубного. Жадібність. І правда, навіщо витрачати "кровно" зароблені, якщо лохів в Росії вистачає?", — написали в мережі.Як повідомляв "Апостроф", на Донбасі на одного бойовика стало менше. В кінці жовтня тут знайшли повішеним Євгена Бліхора з позивним "Ефіоп", які воював проти українських силовиків на сході України.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-11-07/v-rossii-karma-nastigla-naemnika-voevavshego-v-ukraine-i-sirii-foto/179491”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: