Разом із Кличком в ополонку пірнули його заступники та глави районів Києва

Опубликовано в Культура
22.01.2018 00:00
Разом із Кличком в ополонку пірнули його заступники та глави районів Києва
Разом із Кличком в ополонку пірнули його заступники та глави районів Києва

Віряни святкують Водохреща.

Мер Києва Віталій Кличко разом зі своїми заступниками, главами районів столиці, депутатами Верховної Ради та Київради зранку, 19 січня, вже пірнув у Хрещенську воду в парку "Наталка" на Оболоні.

Кличко запевнив, що це була не примусова акція для його підлеглих. Про це повідомляє прес-служба мера.

"Це була з мого боку пропозиція. Таке, знаєте, гуртування і гартування команди. Сьогодні велике християнське свято і я хочу привітати всіх з Водохрещею. Вважається, що саме в цей день вода набуває цілющих властивостей. Нехай йорданська вода допомагає нам загартуватися і оздоровитися, заряджає світлими думками і справжньою вірою – у Бога, в Україну і в нашу справу!", — сказав Кличко після пірнання в ополонку.

Мер пожартував, звертаючись до своїх заступників та глав районів, що наступного року ті, хто погано працюватиме, можуть випірнути не одразу.

Зазначимо, що тисячі людей сьогодні пірнатимуть у ополонки, адже віряни святкують Водохреща. У столиці обладнано десяток місць для купання у крижаній воді — біля кожного чергують медики та рятувальники.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/216092-razom_iz_klichkom_v_opolonku_piuli_jogo_zastupniki_ta_glavi_rajoniv_kijeva”

Последнее от

Другие материалы в этой категории: